Чи є число 9 членом послідовності заданої формулою c2=n2-2n+3


Ответы на вопрос

Отвечает Костычев Женя.
Для того, щоб дізнатися, чи є число 9 членом послідовності, заданої формулою c2 = n2 - 2n + 3, ми можемо підставити значення n=3 (оскільки n - це номер члена послідовності, а не його значення):

c2 = 32 - 2(3) + 3
c2 = 9 - 6 + 3
c2 = 6

Отже, за заданою формулою, третій член послідовності має значення 6. Число 9 не є членом цієї послідовності.