Tgx=1/√3.............​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалко Лера.

Ответ:

x = 30°

Объяснение:

Щоб вирішити це рівняння, нам потрібно скористатися оберненою тригонометричною функцією. Оскільки у нас є tg x, ми можемо скористатися функцією арктангенсу (atan) для вирішення рівняння.

Ми знаємо, що:

tg x = 1/√3

Взявши арктангенс обох сторін, ми отримаємо:

x = atan(1/√3)

За допомогою калькулятора, ми можемо обчислити це як:

x = 30°

Отже, розв'язок рівняння tg x = 1/√3 дорівнює x = 30°.