Побудуйте графік функції у-2х-1. Користуючись графіком, знайдіть: 1) значення функції, якщо

значення аргу- мента дорівню-3: 2) значених аргумента, при якому аначення функції дорівнює 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новошицька Настя.

Ответ:

Объяснение:Для побудови графіку функції y = -2x - 1 ми можемо скористатись координатною площиною, на якій осі x відповідають значенням аргумента, а осі y - значенням функції.

image

Щоб знайти значення функції при x = -3, ми повинні знайти відповідну точку на графіку з координатами (-3, y). З графіку видно, що точка знаходиться на лінії зі значенням y = -2x - 1. Підставляючи x = -3, отримаємо:

y = -2(-3) - 1 = 6 - 1 = 5

Отже, значення функції при x = -3 дорівнює 5.

Щоб знайти значення аргумента, при якому значення функції дорівнює 3, ми повинні знайти точку на графіку з координатами (x, 3). З графіку видно, що така точка перетинається з лінією у двох точках. Щоб знайти потрібну нам точку, ми можемо підставити значення y = 3 в рівняння лінії і знайти відповідний значення x:

3 = -2x - 1

2x = -4

x = -2

Отже, значення аргумента, при якому значення функції дорівнює 3, дорівнює -2.