2. Перший член арифметичноï прогресil (а) дор знюс -2, а рiзниця 6. Чому дорівнюе другий чоон це?

прогресії? a) -8 B) -4 Avaime 6) 4 г) 10​

Ответы на вопрос

Отвечает Джумагараев Арман.

Ответ:

Перший член арифметичної прогресії a = -2, а різниця d = 6.

Формула загального члена арифметичної прогресії:

an = a1 + (n-1)d

де an - загальний член прогресії, n - номер члена, a1 - перший член прогресії, d - різниця прогресії.

Треба знайти другий член, тобто n = 2. Підставимо в формулу:

a2 = a1 + (2-1)d

a2 = a1 + d

a2 = -2 + 6

a2 = 4

Отже, другий член арифметичної прогресії дорівнює 4 (варіант C).