Обчисліть значення функції у = 1/5х + 3, якщо значення аргументу х=10ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА​


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Никита.

Ответ:

y=1,5x-3 x=4 y=1,5*4-3=3

Объяснение:

y=3