Розв'яжіть рівняння (х+3)(х-1)=2х(х-2)+5 СРОЧНО!!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Диана.

Відповідь:

Перш за все, розкриймо дужки і спростимо вираз:

(x+3)(x-1) = 2x(x-2) + 5

x^2 + 2x - 3 = 2x^2 - 4x + 5

Перенесемо всі члени на один бік і отримаємо квадратне рівняння:

-x^2 + 6x - 8 = 0

Знайдемо дискримінант:

D = b^2 - 4ac

D = 6^2 - 4(-1)(-8)

D = 36 - 32

D = 4

Оскільки D > 0, то рівняння має два дійсних корені:

x1 = (-b + √D) / (2a)

x1 = (-6 + √4) / (2(-1))

x1 = (-6 + 2) / (-2)

x1 = -4 / -2

x1 = 2

x2 = (-b - √D) / (2a)

x2 = (-6 - √4) / (2(-1))

x2 = (-6 - 2) / (-2)

x2 = -8 / -2

x2 = 4

Отже, розв’язками рівняння є x1 = 2 і x2 = 4.

Отвечает Маякова Валерия.

Ответ:

Если что-то непонятно, напиши в комментах :)

Объяснение:

Можно лучший ответ, если не трудно, пожалуйста?)