(1 1/2а^5+8а²)² одна целоя одна вторя ,,а" в 5 степени+8а² пж дайте ответ так что бы по шагово.

10баллов могу дать​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Іван.

Щоб розв'язати цю задачу, ми використаємо формулу квадрату суми двох чисел: (a + b)² = a² + 2ab + b². Застосуємо цю формулу до добутку (1 1/2a^5+8а²)², де a^5 та a² виступають як "a" та "b" у формулі:

(1 1/2a^5+8а²)² = (1 1/2a^5)² + 2(1 1/2a^5)(8a²) + (8a²)²

= (1 1/2)²(a^10) + 24a^7 + 64a^4

= (9/4)a^10 + 24a^7 + 64a^4

Отже, вираз (1 1/2а^5+8а²)² можна спростити до (9/4)a^10 + 24a^7 + 64a^4.