Y = x2 — 4 Знайти нулі функції​


Ответы на вопрос

Отвечает Плышевская Ева.

Відповідь:

Нулі функції - це коли значення у=0.

Отож, підставимо:

0=х²-4

х²-4=0

(х-2)(х+2)=0

х-2=0 або х+2=0

х=2             х= -2

Відповідь: При х=2 та х= -2 функція набуває значення 0.

Пояснення: