1.Графік якої з наведених функцій проходить через точки(0;3) і (3;3)? А)y=3x Б)y=3x+3 В)y=3x-3

Г)y=32. Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіка функції y=-0,8x+4 з осями координат допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Лиза.
Для знаходження функції, яка проходить через точки (0;3) і (3;3), потрібно спочатку знайти її коефіцієнти.
Для цього використаємо формулу для знаходження коефіцієнтів лінійної функції, яка має вигляд y = kx + b:
k = (y2 - y1) / (x2 - x1)
b = y1 - kx1

Підставляємо в формулу значення координат точок:

k = (3 - 3) / (3 - 0) = 0
b = 3 - 0*0 = 3

Отримали, що k = 0, тобто наша функція має вигляд y = b, де b = 3. Відповідь: Г)y=3.

Точки перетину графіка функції y=-0,8x+4 з осями координат будуть мати координати (x, 0) і (0, y) відповідно. Щоб знайти координати цих точок, необхідно підставити одну з координат в рівняння функції і розв'язати її відносно іншої координати.
Для першої точки (x, 0):
0 = -0.8x + 4
0.8x = 4
x = 5

Координати першої точки: (5, 0)

Для другої точки (0, y):
y = -0.8(0) + 4
y = 4

Координати другої точки: (0, 4)

Відповідь: координати точок перетину графіка функції y=-0,8x+4 з осями координат: (5, 0) і (0, 4).