Довжина басейну дорівнює 50 м. Ширина становить 44% довжини, а глибина 8% ширини. Визнач об'єм

басейну. Скільки літрів води знадобиться, щоб заповнити 75% цьо- го басейну?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Диана.

Відповідь:

Ширина: 22м глибина:1,76м знадобиться літрів:1452

Покрокове пояснення:
50/100=0.5=1% ширини
0,5*44=22(м)-ширина
22\100=0,22=1%-глибини
0,22*8=1,76(м)-глибина басейну
50*22*1,76=1936(л)-літрів у всьому басейні
1936/100=19,36=1% води у басейні
19,36*75=1452(л)-знадобится щоб заповнити 75% басейну