Довжина басейну становить 4 м 5 дм, його ширина на 18 дм менша від довжини, а глибина дорівнює

різниці довжини та ширини. Знайдіть масу води, яка може вміститися у басейні, якщо 1 дм"води має масу 1 кг.Знайдіть площу поверхні куба з ребром завдовжки 3 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1м=10дм

Довжина=4м5дм=4.5м

Ширина=4.5м-1.8м=2.7м

Глибина=4.5-2.7=1.8м

Загальний об'єм басейну = 4.5*2.7*1.8=21.87куб.м.

1куб.м води = 1т=1000кг

21.87куб.м.=21870кг