1. площу його поверхні, якщо ребро куба дорівнює 4 см. 2. Знайдіть Знайдіть площу однієї грані

куба та загальну довжину всіх ребер куба, якщо довжина одного ребра дорівнює 12 см. 3. Площа однієї грані куба дорівнює 36 см2. Обчисліть площу його поверхні. 4. Кімната має розміри 5 м х 4 м, а висота кімнати дорівнює 3 м. Скільки фарби потрібно для того, щоб пофарбувати стелю та стіни цієї кімнати, якщо витрати фарби становлять 200 г на 1 м2?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельничук Ірина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)У куба 6 гранів і одна грань є квадрат, тобто площа квадрата дорівнює:

S= a²= 4²= 16 см²

звідси площа поверхні куба дорівнює:

S= 6a²= 6*4² = 96 см²

2)У куба 12 ребер

Довжина  усіх  ребер 12* 12 = 144 см

Одна грань є квадрат, тобто площа грані куба дорівнює:

S= a²= 12²= 144 см²

3) площа поверхні куба дорівнює:

S= 6a²= 6*36² = 7776см²

4) 5 * 4= 20 м² площа стелі

5* 2 * 3= 30 м² площа двох стінок довжини

4 * 2 * 3= 24 м² площа двох стінок ширини

20 + 30+ 24= 74 м² площа , яку треба пофарбувати

1 м² - 200 г фарби

74м² -  х г фарби

х= 74 * 200= 14800 г або 14 кг 800 г фарби  потрібно, щоб пофарбувати кімнату