Знайдіть четвертий член геометричної прогресії b1=2;j=½


Ответы на вопрос

Отвечает Бараниченко Юлия.

Ответ:

b_4=\frac{1}{4}

Объяснение:

b_1=2\\j=\frac{1}{2}\\\\b_4=b_1\cdot j^3\\b_4=2\cdot(\frac{1}{2})^3\\b_4=2\cdot\frac{1}{8}\\b_4=\frac{1}{4}