Які два числа потрібно вставити між числами 3,5 і 28 , щоб вони утворили геометричну прогресію?


Ответы на вопрос

Отвечает Александровна Ольга.

Щоб знайти числа, які потрібно вставити між 3,5 і 28, щоб утворити геометричну прогресію, потрібно визначити спільний знаменник геометричної прогресії.

Можна знайти спільний знаменник, розділивши друге число на перше: 28 ÷ 3,5 = 8.

Таким чином, спільний знаменник цієї геометричної прогресії - 8.

Щоб знайти пропущені числа, потрібно помножити 3,5 на 8, щоб отримати перше число прогресії - 28.

Отже, числа, які потрібно вставити між 3,5 і 28, щоб утворити геометричну прогресію, це 28 ÷ 8 = 3,5 * 8 = 28.

Таким чином, відповідь: 14 і 56.

Отвечает Гиззатуллина Дина.

Ответ:11\frac{4}{6} ; 19\frac{5}{6}

Объяснение: шаг прогрессии должен быть x=(28-3.5)/3

x=245/30; x=8\frac{1}{6}

значит следующее число прогрессии равно 3,5+8\frac{1}{6} =11\frac{4}{6}

второе число:  11\frac{4}{6}+8\frac{1}{6}=19\frac{5}{6}