Різниця двох чисел дорівнює 15. А добуток 1000.Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Мариэлла.

Ответ:

x - 1-е число.

y - 2-е число.

Система уравнений:

x-y=15; y=x-15

xy=1000; x(x-15)=1000

x²-15x-1000=0; D=225+4000=4225

x₁=(15-65)/2=-50/2=-25; y₁=-25-15=-40

x₂=(15+65)/2=80/2=40; y₂=40-15=25

Ответ: -25; -40 и 40; 25.

Объяснение:

я