Склади систему двох лінійних рівнянь з двома змінними, розв'язком якої є на- ведена пара чисел. a)

x = 1; у = 1; б) x = 2; y = 3; в) x = 0; y = 4; г) x = 5; у = 0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

a) a + b = c, d + e = f

б) 2a + 3b = c, 2d + 3e = f

в) 4b = c, 4e = f

г) 5a = c, 5d = f