Катер, швидкість якого у стоячій воді дорівнює x км/год, пройшов 32 км проти течії річки та 24 км

за течією. Складіть вираз для знаходження часу t , який катер затратив на весь шлях, якщо швидкість течії річки становить 2 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Подшивалова Лидия.

Ответ:

Якщо швидкість катера x км/год, а швидкість течії річки 2 км/год, то катер пройшов проти течії річки 32 км зі швидкістю (x - 2) км/год за час t₁ = 32/(x-2) години.

За течією катер пройшов зі швидкістю (x+2) км/год відстань 24 км і витратив час з = 24/(x+2) год.

На весь шлях катер витратив часу:

t = t₁ + t₁ = 32/(x-2) + 24/(x+2) години.

Объяснение:

Сподіваюся, що правильно.