Сторони паралелограма дорівнюють 4 корень2 см і 1 см, один з його кутів дорівнює 135 градусів.

Знайдіть меншу діагональ паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Васильков Александр.

Ответ:

Менша діагональ лежить проти меншого кута.

Менший кут=180°-135°=45°

За т.косинусів:

d²=32+1-2×4√2×1×√2/2=33-8=25

d=5см

відповідь-5см