Розв'яжіть систему рівнянь 2x+2y=30,x-y=1;​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Мария.

Объяснение:

2x + 2y = 30 \\ x - y = 1 \\ x = 1 + y \\ 2(1 + y) + 2y = 30 \\ 2 + 2y + 2y = 30 \\ 4y = 30 - 2 \\ 4y = 28 \\ y = 7 \\ x = 1 + 7 = 8

Отвечает Залимов Артём.

Ответ:

2x+2y=30

x−y=1

x=1+y

2(1+y)+2y=30

2+2y+2y=30

4y=30−2

4y=28

y=7

x=1+7=8

Объяснение:

ось, можна відмітку "краща відповідь"