Розкласти на множники х(2) + 2х - 15​


Ответы на вопрос

Отвечает Карабай Асель.

Ответ:

Вираз х² + 2х - 15 розкладається на множники (х - 5)(х + 3)

Объяснение:

Для розкладання на множники квадратного тричлена х² + 2х - 15 потрібно знайти два числа, добуток яких дорівнює -15, а сума -2. Ці числа -5 і 3. Тому: х² + 2х - 15 = (х - 5)(х + 3)

Отвечает Крестовникова Лера.

Відповідь:

Пояснення

Щоб розкласти на множники квадратного тричлена х(2) + 2х - 15, спочатку треба знайти його два множники, які множені разом дають цей тричлен. Можна використовувати метод розкладу на множники за допомогою розкладу на множники констант 15 і -2 (так як 15 * (-1) = -15 і 15 - (-1) = 16 = 2^2):

х(2) + 2х - 15 = (х + 5)(х - 3)

Отже, розкладом на множники квадратного тричлена х(2) + 2х - 15 є:

х(2) + 2х - 15 = (х + 5)(х - 3)