ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!3 натуральних чисел від 1 до 24 навмання вибирають одне. Яка ймовірність

того, що це число не Є дільником числа 24?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Мария.

Ответ:

Число 24 має 8 дільників: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 24.

Отже, з 24 натуральних чисел від 1 до 24, 8 з них є дільниками числа 24.

Щоб визначити ймовірність того, що випадково вибране число не є дільником числа 24, ми віднімемо кількість дільників від загальної кількості чисел та поділимо на загальну кількість чисел:

Кількість чисел, які не є дільниками 24: 24 - 8 = 16

Ймовірність того, що випадково вибране число не є дільником числа 24: 16 / 24 = 2/3 або 0.67 (приблизно).

Отже, ймовірність того, що випадково вибране число не є дільником числа 24, становить 2/3 або близько 0.67.

Отвечает Морозов Влад.

Відповідь:

\frac{2}{3}

Пояснення:

Які числа є дільниками 24?

1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 24 - 8 чисел

Отже 16 чисел не є дільниками 24 : 5,7,  9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23

\frac{16}{24} =\frac{2}{3} - ймовірність того, що навмання вибране число з натуральних чисел від 1 до 24 не Є дільником числа 24