Розв'яжи рівняння методом заміни змінної х⁴ + 8х² - 48 = 0!


Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ:

x=±√12

Объяснение:

x²=t : t≥0

t²+8t-48=0

a=1 b=8 c=-48

t1+t2=-8

t1·t2=-48

t1=12

t2=-4

x²=12

x=±√12