An=28, A1=4,d=3 Найти n​


Ответы на вопрос

Отвечает Лаврик Ульяна.

Відповідь:

n=9

Пояснення:

За формулою n-го члена:

a_{n} = a_{1} + d(n-1)

Підставимо значення і розв'яжемо рівняння:

28=4+3(n-1)\\28=4+3n-3\\28=1+3n\\-3n=1-28\\-3n=-27\\n=\frac{-27}{-3} \\n=9