При яких значеннях змінної не має зміст дріб x²-4/x²-3x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Савин Артем.

Ответ:

Функція має невизначеність у випадку, коли знаменник стає рівним нулю. Тому, щоб знайти значення x, при яких функція не має змісту, ми розв'язуємо рівняння x² - 3x + 2 = 0. Розв'язавши це рівняння, ми знайдемо такі значення x, при яких функція не має змісту.

Для розв'язання цього квадратного рівняння, ми можемо скористатися факторизацією або формулою коренів квадратного рівняння. Факторизуємо рівняння x² - 3x + 2 = 0:

(x - 1)(x - 2) = 0

Таким чином, ми отримали два корені: x = 1 та x = 2. Це значення, при яких функція не має змісту.

Отже, коли x = 1 або x = 2, функція не має змісту (знаменник стає рівним нулю).