Розв'язати рівняння на основі залежностей між компонентами і результатами дій:

((x+2)-81-3530)-21-714

Ответы на вопрос

Отвечает Трикутько Ден.

Відповідь:

а) (х+42)⋅15=-225;

Раскрываем скобки:

x⋅15 + 42⋅15 = -225

Вычитаем 42⋅15 с обеих сторон:

x⋅15 = -225 - 42⋅15

x⋅15 = -795

Делим на 15:

x = -795/15

x = -53

Ответ: x = -53.

б) (11-x)⋅2 - 13 = -27;

Раскрываем скобки:

22 - 2x - 13 = -27

Сокращаем:

9 - 2x = -27

Вычитаем 9 с обеих сторон:

-2x = -36

Делим на -2:

x = 18

Ответ: x = 18.

Покрокове пояснення: