До кур 1) x 3. Розв'яжіть рівняння х+2 x-1 x+2 x-2 4-2 x+1 x+1 2x+3 =0. x+2​


Ответы на вопрос

Отвечает Перов Данил.

Ответ:Для вирішення цього уравнения необхідно перемножити багато членів в лівих частинах і привести подібні складені:

(x + 2x-1 + 2x-2)(4 - 2x+1 x+1 + 2x+3) = 0

Выполненное умножение, получим:

(4x + 8x-1 + 16x-2 - 2x+1 x+2 - 4x-1 + 8x-2)(4 - 2x+1 x+1 + 2x+3) = 0

Далі, розкриваючи скобки і скорочені подібні складання, отримуємо:

(4x + 8x-1 + 16x-2 - 2x+1 x+2 - 4x-1 + 8x-2)(2x+5) = 0

Таким чином, ми отримали квадратне уравнение:

(4x + 8x-1 + 16x-2 - 2x+1 x+2 - 4x-1 + 8x-2) = 0 або (2x+5) = 0

Далее, решая уравнение (2x+5) = 0, отримаю корінь x = -5/2.

Рішення урівноваження (4x + 8x-1 + 16x-2 - 2x+1 x+2 - 4x-1 + 8x-2) = 0, можна привести всі прикладені до загального знаменника і записати його у відео:

(4x + 8x-1 + 16x-2 - 2x+1 x+2 - 4x-1 + 8x-2) = (4x2 - 2x + 1)/(x2) = 0

Решає отримане квадратне уравнение, можно получить два корня:

x = (1 - sqrt(3))/4 і x = (1 + sqrt(3))/4.

Таким чином, рішенням даного рівня є три коріння: x = -5/2, x = (1 - sqrt(3))/4 і x = (1 + sqrt(3))/4.

Объяснение:Поставь як лучший ответ пожалуйста.І надеюсь так.