Розкладіть вираз 50b^3- 2b на множники і обчисліть його значення, якщо, b= 1/2. СРОЧНО!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ: 50b³ - 2b = 2b(5b - 1)(5b + 1).

Объяснение:

Нужно знать формулу разности квадратов a² - b² = (a - b)(a + b).

Поэтому:

50b³ - 2b = 2b(25b² - 1) = 2b(5b - 1)(5b + 1).