На дні струмка лежить камінець. Хлопчик хоче влучити в нього палицею. Прицілюючись, хлопчик тримає

палицю під кутом 45° до поверхні води. Якою є глибина струмка, якщо палиця вгородилась у дно струмка на відстані 10см від камінця?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Данила.

Ответ:

За теоремою Піфагора, гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює сумі квадратів катетів. У нашому випадку, якщо позначити глибину струмка як "х", то отримаємо:

ОС^2 = АС^2 + АО^2

х^2 = 10^2 + 10^2

х^2 = 200

х = √200

х ≈ 14.14 см

Таким чином, глибина струмка приблизно 14.14 см.