№1. Для школи придбали 15 хокейних клю­чок і 5 м'ячів, заплативши за всю покупку 64 грн. Скільки

коштує ключка і скільки коштує м'яч. коли відомо, що 5 ключок дорожчі за 2 м'ячі на 3 грн? №2. За 4 години їзди автомобілем і 7 годин їзди поїздом туристи проїхали 640 км. Яка швидкість поїзда, якщо вона на 5 км/год більша від швидкості автомобіля? Помогите пожалуйста очень срочно Сделайте пожалуйста чтобы было понятно Я сделаю как лучший ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Арина.

Объяснение:

1

Стоимость клюшки = х грн

Стоимость мяча = у грн

{15х + 5у = 64

{5х - 2у = 3 | * -3

{15х + 5у = 64

{-15х + 6у = -9

{11у = 55

{15х + 5у = 64

1)

11у = 55

у = 55 : 11

у = 5

2)

15х + 5у = 64

15х + 5 * 5 = 64

15х + 25 = 64

15х = 64 - 25

15х = 39

х = 39 : 15

х = 2,6

Стоимость клюшки = (х) = 2,6 грн

Стоимость мяча = (у) = 5 грн

2

Скорость автомобиля = х км/ч

Скорость поезда = у км/ч

{4х + 7у = 640

{у - х = 5

{4х + 7у = 640

{у = 5 + х

1)

4х + 7у = 640

4х + 7(5 + х) = 640

4х + 35 + 7х = 640

11х = 640 - 35

11х = 605

х = 605 : 11

х = 55

2)

у = 5 + х

у = 5 + 55

у = 60

Скорость автомобиля = (х) = 55 км/ч

Скорость поезда = (у) = 60 км/ч