9. У двох баках міститься 140 л води. Коли з першого бака взяли 26 води, а з другого - 60 л, то в

першому залишилося води удвічі більше, ніж У другому. Скільки літрів води було в кожному баку спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кайрат Курмет.

Ответ:

1 бак 62

2 бак 78

Объяснение:

x - 1 бак

y - 2 бак

Х - 26 = 2(У - 60)

Х - 26 = 2У - 120

Х - 2У = -120 + 26

Х - 2У = -94

Х - 2У = -94 (Уравнение 1)

Х + У = 140 (Уравнение 2)

Уравнение 1 - Уравнение 2

-3y=-234

y = 78

подставим в Уравнение 2

x+78=140

x = 140-78

x = 62