Розкладіть на множники 2ав+10в-2а+10=2в(а-5)-2(a-5)=(2в-2)(a-5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Кинчина Даша.

Ответ:

Ви маєте рівняння: 2ав + 10в - 2а + 10 = 2в(а-5) - 2(a-5).

Спочатку давайте спростимо це рівняння.

Ліва сторона:

2ав + 10в - 2а + 10 = 2ав + 10в - 2а + 10.

Права сторона:

2в(а-5) - 2(a-5) = 2ва - 10в - 2а + 10.

Тепер об'єднаємо подібні члени:

Ліва сторона:

2ав + 10в - 2а + 10.

Права сторона:

2ва - 10в - 2а + 10.

Тепер ми бачимо, що ліва сторона рівняння дорівнює правій стороні, тому:

2ав + 10в - 2а + 10 = 2ва - 10в - 2а + 10.

Знаки "+10" та "-10" знімаються:

2ав + 10в - 2а = 2ва - 10в - 2а.

Перенесемо всі члени з "а" на одну сторону рівняння, а всі члени з "в" на іншу сторону:

2ав - 2ва = 10в - 10в - 2а.

Виділимо спільні члени в кожній групі:

2ав - 2ва = 0.

Тепер факторизуємо це рівняння:

2в(a - а) = 0.

Так як (a - а) дорівнює нулю, ми отримуємо:

2в * 0 = 0.

Отже, множники цього рівняння є: 2в та 0.