Пж помогите Розв'яжіть задачу Маса 4 злитків олова і 10 злиткiв свинцю становить 66 кг, а маса 12

злиткiв олова i 4 злитків свинцю - 68 кг. Яка маса одного злитка олова і яка маса одного злитку свинцю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведенко Соня.

Ответ:

4кг и 5кг

Объяснение:

Масса 1 слитка олова — х кг

Масса 1 слитка свинца — у кг

{4х + 10у = 66 | * (-3)

{12х + 4у = 68

{-12х - 30у = -198

{12х + 4у = 68

{-26у = -130

{12х + 4у = 68

1)

-26у = -130

у = -130 : (-26)

у = 5

2)

12х + 4у = 68

12х + 4 * 5 = 68

12х + 20 = 68

12х = 68 - 20

12х = 48

х = 48 : 12

х = 4

Масса 1 слитка олова — (х) = 4 кг

Масса 1 слитка свинца — (у) = 5 кг