Маса 2 злитків олова і 5 злитків свинцю становить 33 кг,а маса 6 злитків олова і 2 злитків

свинцю-34кг. яка маса 1 злитка олова і яка маса 1 злитку свинцю?

Ответы на вопрос

Отвечает Мусаханова Айгерим.

х - маса олова

у - маса свинцю

 

2х+5у=33

6х+2у=34

 

3х+у=17

у=17-3х

 

2х+5(17-3х)=33

2х+85-15х=33

2х-15х=33-85

13х=52

х=4 - маса олова

у=17-3*4=17-12=5 - маса свинцю