Х5 +1 x7 + x2 якщо х- = 1/3 знайдіть значення дробу


Ответы на вопрос

Отвечает Повзун Катя.

Ответ:

5x+1

5*1|3=5|3

1 2|3+1=2 2|3=8|3

7x+x2

7*1|3+2*1|3=3

Объяснение: