УПРОСТИТЕ ЗАДАЧИ!!!(распишите в тетради если возможно) 1.tg a ctg a + ctg^2 a=2.cos^2 B (1+tg^2

B) - sin^2 B=3.cos^2 a ( tg a ) (——— + 1 ) + tg^2 a = ( ctg a )

Ответы на вопрос

Отвечает Гербер Максим.

Давайте спростимо ці вирази, використовуючи основні тригонометричні ідентичності:

tg a ctg a + ctg² a = Використовуючи визначення тангенса та котангенса (tg a = 1/ctg a), ми отримуємо: 1 + ctg² a

cos² B (1 + tg² B) - sin² B = Використовуючи основну тригонометричну ідентичність sin² B + cos² B = 1, ми можемо замінити sin² B на 1 - cos² B: cos² B (1 + tg² B) - (1 - cos² B)

cos² a ( tg a ) / ( ctg a ) + tg² a = Знову використовуючи визначення тангенса та котангенса, ми можемо спростити цей вираз до: cos² a + tg² a