СРОЧНО!!!1. Знайти нулі функції 1) y = x² - 16x​


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Данил.
Щоб знайти нулі функції \(y = x^2 - 16x\), потрібно вирішити рівняння \(x^2 - 16x = 0\).

Спочатку розкладемо це рівняння:

\[x(x - 16) = 0\]

Звідси видно, що \(x = 0\) або \(x - 16 = 0\). Отже, можливі два варіанти нулів:

1) \(x = 0\)
2) \(x = 16\)