37 Відомо, що 2а = 0,3. Знайдіть значення виразу: 2a 2) 2a-1; 4) 38 1) 3 ; Знопі 3) 6 4a ; 4a-1

1-2a​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Илья.

Ответ:

За умовою маємо, що 2a = 0.3.

Знайдемо значення виразів:

1) 2a = 2(0.3) = 0.6

2) 2a - 1 = 0.6 - 1 = -0.4

3) 4a = 4(0.3) = 1.2

4) 4a - 1 = 1.2 - 1 = 0.2

5) 1 - 2a = 1 - 2(0.3) = 0.4

Отже, значення виразів:

1) 0.6

2) -0.4

3) 1.2

4) 0.2

5) 0.4