Спростити вираз 4а²в•(-5)в³а⁵​


Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Фёдор.

Відповідь:

Пояснення:Для спрощення виразу 4a²v(-5)v³a⁵, спочатку перемножимо числа разом і об'єднаємо однакові бази:

4 * (-5) = -20

a² * a⁵ = a^(2+5) = a⁷

v * v³ = v^(1+3) = v⁴

Тепер об'єднаємо всі ці частини разом:

-20a⁷v⁴

Отже, спрощений вираз -20a⁷v⁴.