Y=26-x+2x розв'язати лінійне рівняння і побудувати графіка​


Ответы на вопрос

Отвечает Крупко Соня.

Ответ:

x = y - 26

y = x + 16

Объяснение:

y=26−x+2x

y=26+x

26+x=y

x=y−26

y=26−x+2x

------------------------------------------------------------------------------------------------------------