I Спростити вираз: 1) (5+0,6у)(-5+0,6у)+25 2) 4-(2+0,01y)(2-0.01у) і обчисліть його значення при

у=10 Розкласти на множники: a)c^6-0,125 b)4y^3t+6y^3t^5 B)a^3+8a^2+16 a^3 - це а​

Ответы на вопрос

Отвечает Абисалова Эсланда.

Ответ:

Встигаю допомогти лише з першим

Объяснение:

1.

1) (5+0,6у)(-5+0,6у)+25 = (0,6y^{2} - 25) + 25 = 0,6y^{2} - 25 + 25 = 0,6y^{2}

якщо у=10, то 0,6y^{2} = 0,6 * 100 = 60

2) 4-(2+0,01y)(2-0.01у) = 4 - (4 - 0,0001y^{2}) = 4 - 4 + 0,0001y^{2} = 0,0001y^{2}

якщо у=10, то 0,0001y^{2} = 0,0001 * 100 = 0,01