Розвяжіть рівняння 6-3•(х+1)=7-х СРОООООООЧНООООО


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Арина.

Ответ:   6 - 3(х + 1) = 7 - х є x = -1/2.

Объяснение: Давайте розв'яжемо це рівняння крок за кроком:

Розкриємо дужки на лівій стороні рівняння:

6 - 3(х + 1) = 7 - х.

Помножимо -3 на кожен член у дужках:

6 - 3х - 3 = 7 - х.

Віднімемо 3 від обох сторін рівняння:

6 - 3х - 3 - 3 = 7 - х - 3.

Спростимо обидві сторони рівняння:

3 - 3х = 4 - х.

Тепер перенесемо всі члени з x на одну сторону рівняння, а числа на іншу:

3 - 4 = -х + 3х.

Розкриємо дужки та спростимо вирази:

-1 = 2х.

Розділимо обидві сторони на 2, щоб знайти значення x:

х = -1 / 2.

Отже, розв'язком рівняння 6 - 3(х + 1) = 7 - х є x = -1/2.