Розв'яжіть рівняння 13х+4=5х


Ответы на вопрос

Отвечает Копьёва Ксения.

Для розв'язання цього рівняння спростимо його, віднявши 5x з обох боків:

13x + 4 - 5x = 5x - 5x

Це призведе до:

8x + 4 = 0

Тепер віднімемо 4 з обох боків:

8x + 4 - 4 = 0 - 4

8x = -4

Нарешті, поділимо обидві сторони на 8, щоб знайти значення x:

8x / 8 = -4 / 8

x = -1/2

Отже, розв'язок рівняння 13x + 4 = 5x є x = -1/2.

Отвечает Егоров Максим.

Ответ:

-1/2

Объяснение:

13х+4=5х

13х-5х=-4

8х=-4

х=-4/8=-1/2