Знайти значення виразу:a)√5²+11 б)10-5√16з розв'язанням ​


Ответы на вопрос

Отвечает Вуйтикова Алёна.

Ответ:

а)16. б)-10

Объяснение:

а)5+11=16

б)10-5*4=10-20=-10