Вправа Із чисел 141, 576, 12 805, 77 124, 39 645 випишіть ті, які а) діляться на 3; б) не дiляться

на 3: в) діляться на 9; г) діляться на 3, але не діляться на 9.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пастушенок Татьяна.

а) Числа, які діляться на 3:

141: 141 / 3 = 47

576: 576 / 3 = 192

12 805: 12 805 / 3 = 4 268.33 (неціле число, але ділиться на 3)

77 124: 77 124 / 3 = 25 708

39 645: 39 645 / 3 = 13 215

б) Числа, які не діляться на 3:

141 (не ділиться на 3)

77 124 (не ділиться на 3)

в) Числа, які діляться на 9:

141 (не ділиться на 9)

576: 576 / 9 = 64

12 805 (не ділиться на 9)

77 124 (не ділиться на 9)

39 645: 39 645 / 9 = 4 405

г) Числа, які діляться на 3, але не діляться на 9:

141 (ділиться на 3, але не на 9)

576: 576 / 3 = 192 (ділиться на 3, але не на 9)

12 805: 12 805 / 3 = 4 268.33 (ділиться на 3, але не на 9)

77 124 (не ділиться на 3)

39 645: 39 645 / 3 = 13 215 (ділиться на 3, але не на 9)