y з 19. Запишіть у вигляді виразу час, який учень щоденно проводить у школі, якщо у нього а уроків

по 45 хв, ь перерв по 15 хв і с перерв по 10 хв. Обчисліть значення цього виразу, якщо а = 6; b = 2; c = 3. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Яблонская Юлия.

Ответ:

(6×45)+(15×2)+(3×10)= 270+30+30= 330 хвилин або це 5,5 години