1. Запиши суму та рiзницю многочленiв, спрости отримані вирази, зведи ïх до стандарт- ного вигляду.

а) 7х-2у та 5х - Зу; 6) 2x²-4х-6 та -3х² + 3x-1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Соня.

Ответ:

7x-2y+5x-3y=12x-5y

7x-2y-5x-3y=2x-5y

2x²-4x-6+(-3x²)+3x-1=-x²-x-7

2x²-4x-6-(-3x²)+3x-1=5x²-x-7