2. Склади суму та різницю многочленiв та зведи iх до стандартного вигляду. А) 3x + 5 та 4x - 8;

Б) Зу² + 7y-5 та 2у²-4у + 1.Дуже требо 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Втюрина Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

a) 3x+5+4x-8=7x-3; 3x+5-(4x-8)=3x+5-4x+8=-x+13

7x-3+(-x+13)=7x-x-3+13=6x+10

б) 3y²+7y-5+2y²-4y+1=-y²+3y-4

3y²+7y-5-(2y²-4y+1)=3y²+7y-5-2y²+4y-1=y²+11y-6

-y²+3y-4+y²+11y-6=14y-10