Розв'язати завдання 1),2) 1)Спростити вираз: а) -(9,4-х) +(-х+3,7); б) 1,6(9а -3с) - 1,5(4с -6а).

2) Розв'яжіть задачу склавши пропорцію: У кінозалі 240 місць, з них під час сеансу було зайнято 204 місця. Який відсоток місць занято було під час сеансу? ппппппппппжжжжжжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Постнов Саня.

Ответ:


а) -(9,4-х) + (-х+3,7)
= -9,4 + х - х + 3,7
= (-9,4 + 3,7) + (х - х)
= -5,7 + 0
= -5,7

б) 1,6(9а - 3с) - 1,5(4с - 6а)
= 14,4а - 4,8с - 6с + 9а
= 23,4а - 10,8с


Задача говорить про зайняті місця в кінозалі. Відсоток зайнятих місць можна знайти, поділивши кількість зайнятих місць на загальну кількість місць і помноживши на 100%.

Відсоток = (кількість зайнятих місць / загальна кількість місць) * 100%

В даному випадку:
кількість зайнятих місць = 204
загальна кількість місць = 240

Відсоток = (204 / 240) * 100%
Відсоток = (0,85) * 100%
Відсоток = 85%

Таким чином, під час сеансу було зайнято 85% місць.

Объяснение: