У театрі, що налічує 300 місць, 105 були зайняті під час сеансу. Скільки відсотків усіх місць було

зайнято?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корунец Артем.

Відповідь:

35%

Пояснення:

Складаємо таку схему

300      100%

105         x

Тоді, \frac{300}{105}=\frac{100}{x}

300x = 100 * 105

x = 35