X² + y² + 4 = 4y помогитее


Ответы на вопрос

Отвечает Лемешевский Сергей.

Ответ:

Щоб розв’язати рівняння x² + y² + 4 = 4y, можна почати з віднімання 4y з обох боків рівняння. Це дає нам:

x² + y² - 4y + 4 = 0

Потім ми можемо факторизувати ліву частину рівняння таким чином:

(x - 2y)(x + 2y) + 4 = 0

Це дає нам такі два рівняння:

x - 2y = 0

або

x + 2y = -4

Розв’язуючи для x у першому рівнянні, ми отримуємо:

x = 2y

Підставляючи це значення x у друге рівняння, ми отримуємо:

(2y) + 2y = -4

Це дає нам y = -2.

Підставляючи це значення y у рівняння x = 2y, ми отримуємо:

x = 2(-2) = -4

Отже, розв’язки рівняння x² + y² + 4 = 4y є x = -4 і y = -2.

Объяснение: